Kurumsal Seo nedir ?

Kurumsal seo nedir ? Ufak bir işletme olmak zor. Birçok işletme ilk yılda başarısız oluyor ve fazlaca daha fazlası beş senelik izi bulamıyor. Sadece değişen zamanlara uyum sağlayamamaları halinde kurulan işletmeler bile başarısız olabilir.

Pazarlama zor olsa gerek – dijital pazarlama daha da önemlidir. SEO’nun kara kutu özelliği, işinizi pazarlamanın en zor biçimi haline getirebilir. Sadece, iyi yapıldığında, minik işletmelerinizi teşvik etmek için kuvvetli, organik arama motoru görünürlüğüyle rekabet edebilecek fazlaca şey yoktur. Organik listeler mahalli müşterilerle itimat inşa etmekte ve tüm en iyi ticari ilişkiler bir itimat temelinde oluşturulmaktadır.Kurumsal seo nedir ?

Bu yazıda, bilhassa minik işletmeler için SEO’ya bir pazarlama taktiği olarak bakmak isterim. Yüzlerce minik işletme SEO projeleri üstünde emek vermeyi öğrendiğim her şeyi paylaşacağım. Niyetim bir SEO stratejisi uygularken doğru kararları vermek için data sahibi ve işletme sahibi olarak, sizi kollamaktır – ister SEO’nun bir kısmını yada tamamını kendiniz seçmeyi seçin, ister şirket içi SEO yada dış kaynak kullan Bir SEO ajansına meydana getirilen iş.

Bu, verilen arama motorlarının ve SEO’nun gelecekteki işinizde mühim bir rol oynayacağıdır. Ve bu yazının amacı, minik işletme için SEO uygulamaya koyarken mümkün olan en iyi kararları almanıza destek olmak için 20 senelik SEO deneyimimi kullanmaktır.

SEO dünyada ne?

Daha önceki yazımızda seo nedir yazımızı paylaşmıştık. 2017’de bu cehennem bir sual. SEO pazar araştırması mı var? Anahtar kelime araştırması? O mi Muhteşem bir optimize internet sayfası kurma ? ova yazarlığı mı? Arama motorları vasıtasıyla SEO içerik pazarlaması var mı? yapı bağlantıları ve yetki ? SEO dönüşüm oranı optimizasyonu ve analizi var mı? SEO , potansiyel müşterilere son aşama pozitif yönde ve güvenilir bir görüntü sunma garantisi mi veriyor ? SEO kullanılabilirliği ve UX mü? SEO mobil optimizasyonu mudur?

bütün bunların cevabı evet. Ve daha fazlası. SEO karmaşık, katmanlı bir disiplindir. Değişik SEO türleri ve SEO’nuzu etkileyebilecek pek fazlaca unsur vardır. Deneyimli bir SEO danışmanı, işletmeniz için mühim olan SEO türünü tanımlamanıza destek olacaktır. Bulunduğunuz sektör, etkinlik gösterdiğiniz coğrafya ve SEO’nun kuvvetli yönleri, zayıf yönleri, fırsatları ve tehditleri bu durumdan etkilenir.

Buna bakmanın yararlı bir yolu, bir arama motorunun yalnızca bir tavsiye motorudur – ki bu kullananların sorularına en iyi cevapları veren bir araçtır. Ufak işletmeleriniz bu arama peyzajında ​​hakkaten başarıya ulaşmış olmak için en iyi sonucu almak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekir. Potansiyel müşterilerin karar vermek için ne gerekiyorsa verin. Bu, müşterilere daha çok tıklama dönüştürmenize destek olmanın avantajına haizdir; bundan dolayı, mantıklı bir çözüm budur.
Kurumsal Seo nedir ?

Ufak işletmeler için, dikkate alınması ihtiyaç duyulan esas SEO alanları şunlar olacaktır:

  • Internet sayfası.  İyi yapılandırılmış, süratli, mobil cihazlara uygun bir internet sayfası şarttır.
  • İçerik.  İçerikleriniz, bir müşterinin sizi niçin seçmesi icap ettiğini göstermek için destek olmalıdır.
  • İçerik pazarlama.  Bilgilendirici blog içinde ne olduğu, sizi daha geniş bir kitleyle buluşturabilir.
  • Sayfa İçi.  esas optimizasyon önemlidir, bundan dolayı sayfa başlıklarını ve meta açıklamalarını düşünün.
  • Yerel SEO. Yerel işletmeler, mahalli SEO en iyi uygulamalarını düşünmelidir.
  • Otorite binası.  Bağlantılar halen kuvvetli arama motoru sonuçlarıyla oldukça ilişkilidir.
  • Güvenilirlik. Olay incelemeleri, portföyler, incelemeler ve referanslar anlaşmayı sağlamanıza destek sağlar.

SEO karmaşık olabilir. Dolayısıyla mevcut durumunuzu ve pazarınızı idrak etmek doğru kararları vermek için anahtardır. Her neyse ki minik işletmeler için karmaşıklığın çoğunu ortadan kaldırabiliriz ve sohbetin içinde ne olduğu, bağlantıları ve internet sayfası tasarımı ile ilgili olduğu ortaya çıkıyor.

Author

Web Tasarım ve seo konusunda kendini araştırmalar yaparak geliştiren bir seo uzmanıdır. Web site optimizasyonu ve seo konularında başarılarıyla ismini duyurmuştur.

Yorum Yap

    subscibe